KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374300

nr 1237 4300

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Walter du Halde (f. 1919), Flicka, signerad. Olja på duk, 76x45

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 februari 2019
kl 18:53:12

24/2 10:37:34 1      Vinnande bud
25/2 16:34:02 1      justering av budtak

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde