KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374300
nr 1237 4300
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Walter du Halde (f. 1919), Flicka, signerad. Olja på duk, 76x45
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:53:12
24/2 10:37:34
25/2 16:34:02
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde